DLA STOWARZYSZENIA
GDAŃSZCZAN
W KANADZIE
ZA SŁODYCZE I ZABAWKI
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą troskę, ofiarność i pomoc okazywaną nam w tym szczególnym, pełnym radości i nadziei światecznym okresie. Otrzymane zabawki trafiły do gabinetów rewalidacji i świetlicy szkolnej, gdzie dzieci zawsze chętnie po nie sięgają. Słodycze zaś przeznaczyliśmy dla laureatów konkursu na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. DZIĘKUJEMY!
DLA PRZEDSTAWICIELI
LIONS CLUB GEDANIA
W GDAŃSKU
ZA POMOC
W REWITALIZACJI TERENU
WOKÓŁ SZKOŁY
Dzięki funduszom zebranym w trakcie charytatywnego koncertu oraz bezinteresownej chęci niesienia pomocy i wielkiemu zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli, teren wokół szkoły zmienił się
nie do poznania. Wraz z wiosną rozkwitł Ogród Zmysłów. Nowe trawniki, kwiaty, krzewy i drzewa, proste chodniki i ścieżki, ławeczki
i wielka piaskownica. Uczniowie z niecierpliwością czekali na zakończenie prac. Dziś z radością korzystają z możliwości jakie daje piękne otoczenie i cieszą się każdą chwilą spędzoną przed szkołą.
Dziękujemy!!!
PODZIĘKOWANIA
DLA PRZEDSTAWICIELI
LIONS CLUB GEDANIA
W GDAŃSKU
ZA WSPIERANIE
EDUKACYJNEJ I KULTURALNEJ DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY
Każdego roku dzięki hojności przedstawicieli "Lions Club Gedania"
6 grudnia odwiedza naszych uczniów Mikołaj.